• Ewa - Miło mi fotografia

Nie lubimy być na zdjęciach, wolimy same pstrykać telefonem, aparatem, nie chcemy się pokazywać. A bo znowu nie było czasu, żeby się pomalować, albo już nas dziecko pobrudziło, albo mamy bad hair day;), albo mamy nos za długi, albo za krzywe zęby - zawsze znajdziemy w sobie coś, co każe nam myśleć, że wyglądałybyśmy lepiej. Mamy tak mają? Zgodzicie się?

Ale czy naprawdę uważacie, że za jakiś czas nasze dzieci będą widziały, że na zdjęciu mama jest w poplamionej bluzeczce, albo, że nie ma szminki na ustach? Raczej nie? Nasze dziecko będzie wpatrywać się w zdjęcie, patrząc na nasz uśmiech, nasze oczy (pewnie zmęczone, ale pełne miłości). Upamiętniajmy chwile te codzienne i te odświętne - najważniejsze, że spędzone razem. Wspólne zdjęcia będą i dla nas i dla nich najcudowniejszą pamiątką.


Na zdjęciu cudowni Karolina i Antoś :)

9 wyświetleń0 komentarzy

Zaktualizowano: 2 lip 2019

Jakie zdjęcia bardziej lubicie? Te pozowane, często ze sztucznym uśmiechem, nienaturalnie wyprostowaną sylwetką? Czy takie, gdzie wszyscy są zrelaksowani, emocje są prawdziwe i szczere? Chyba prawie każdy wybierze drugą opcje, prawda?


Naturalna fotografia rodzinna pozwala na uchwycenie piękna codzienności ale także zapamiętanie tych chwil uroczystych ( z ważnych wydarzeń rodzinnych - jak chrzest, komunia, zaręczyny, urodziny, narodziny czy ciąża..). Uwielbiam utrwalać na zdjęciach drobne, czułe gesty, którymi obdarowujecie swoich bliskich, uśmiechy od ucha do ucha, zamyślone o niebieskich migdałach twarze Waszych szkrabów. Spędzone wspólnie chwile i do tego zachowane na fotografiach będą najlepszą pamiątką dla Was i Waszych dzieci, a może nawet i wnuków;) Sesja rodzinna może być dobrą zabawą. Ewa - Miło mi fotografia :)

#fotografiarodzinna #naturalnafotografia #fotografpuławy #fotografopolelubelskie #fotograflublin #sesjaplenerowa #sesjadomowa

17 wyświetleń0 komentarzy